2022/01/08

Algee Smith Kimdir? Boy Kilo, Will Smith ile İlişkisi

Algee Smith boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Bilinmiyor ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.1-Algee Smith Kimdir?

Algee Smith, 7 Kasım 1994 Saginaw, Michigan doğumlu Amerikalı oyuncudur. Aynı zamanda şarkıcı olarak bilinir. İlk kez 2012 yılında How to Rock dizisinde Spencer rolünü oynayarak oyunculuk hayatına başlamıştır. Aynı yıl Army Wives dizisinde Sam ve Let It Shine dizisinde Da Boss rolleriyle yer almıştır.

2015 yılında Çıtır Kaçak Tehlikeli filminde Jock rolünü üstlenmiştir. Bu aynı zamanda onun ilk sinema filmidir. Yine aynı yıl Sons 2 the Grave filminde Rae rolüyle yer almıştır. 2015 ve 2016 yıllarında toplamda üç dizide rol almıştır. Bu roller Complications dizisinde canlandırdığı Theo, Here We Go Again dizisinde canlandırdığı Warren ve Saints & Sinners dizisinde canlandırdığı E.J.'dir. Yine 2016 yılında The Infamous adlı televizyon dizisinde Dante rolünü üstlenmiştir.

2- The New Edition Story ve İlk Tanınması

2017 yılı Algee Smith için adeta dönüm noktası niteliğini taşımaktadır. The New Edition Story adlı 3 bölümden oluşan minik dizide canlandırdığı Ralph Tresvant rolüyle çok beğenilmiştir ve dikkatleri çekmeye başlamıştır. Stars Bryshere Y. Gray, Elijah Kelley ve Luke James gibi isimlerin yer aldığı biyografi, drama ve müzik konulu mini dizi izleyenleri büyülemeyi başarmıştır.

3- Mother/Android ve Netflix Yapımları

2021 yılında ilk kez Netflix yapımı bir projede yer almıştır. Değişiklik Yap isimli dizide küçükte olsa bir rolü bulunmaktadır. Fakat 2022 yılının hemen Ocak ayında çıkan Mother/Android filminde canlandırdığı Sam karakteriyle tekrar dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu son zamanlarda özellikle Will Smith'e benzerliğiyle Google'da aranmaya başlanmıştır.

  • Algee Smith Kimdir
  • Algee Smith Yaşı, Kaç Yaşında
  • Algee Smith Sevgilisi, Eşi
  • Algee Smith Boy Kilo

4- Algee Smith ile Will Smith'in İlişkisi Nedir?

Algee Smith dünyaca ünlü başarılı oyuncu Will Smith ile hem isim benzerliği hem de yüz benzerliği taşımaktadır. Bu yüzden google tarafından kullanıcılar iki ismin ilişkisini sorgulamaktadır. Fakat ikisi arasında bir akrabalık bulunmamaktadır. Ama Algee Smith'in rol model olarak gösterdiği kişi Will Smith'in ta kendisidir. The Fresh Prince of Bel-Air adlı durum komedisinden sonra Will Smith'i idol aldığını bir röportajında dile getirmiştir. Ayrıca 2021 yılında Değişiklik Yap adlı Netflix dizisinde rol almışlardır.

5- Algee Smith Hakkındaki Diğer Bilgiler

Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

7 Kasım 1994 doğumludur.


Burcu Nedir?

7 Kasım tarihinde doğduğu için Akrep burcudur.Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? Hangi Ülkede Doğmuştur?

Saginaw, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri (Büyük su ya da büyük göl anlamına gelen Michigan yaklaşık 10 milyon nüfusa sahip Amerika Birleşik Devletleri eyaletidir.)


Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Kempton İlköğretim Okulu'nda ilkokul eğitimini tamamladıktan evde eğitim almaya devam etmiştir.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

OyuncuŞarkıcı (Oyunculuğuyla tanınan başarılı isim aynı zamanda şarkıcılıkta yapmaktadır.)


Sevgilisi / Eşi Kimdir?

Özel hayatına dair çok bir bilgi bulunmamaktadır. O yüzden sevgilisi hakkında bir bilgimiz olmasa da eşinin olmadığını düşünüyoruz.


Saç ve Göz Rengi Nedir?

Saçlarının rengi siyahtır, gözlerinin rengi ise kahverengidir.6- Algee Smith Boy Kilo

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Algee Smith, 165 cm boyunda ve 64 kilodur. 


7- Sosyal Medyada Algee Smith

Ocak 2022 itibariyle 680 binden fazla takipçisi bulunan Instagram hesabını sıklıkla kullanmaktadır. Aynı zamanda Twitter hesabında da 65 binin üzerinde takipçisi vardır. Facebook üzerinde ise 210 binden fazla takipçisi vardır.

8- Euphoria Dizisi Seçmeleri

2 sezonluk drama dizisi Euphoria'da Austin Abrams'ın üstlendiği Ethan rolü için başvuruda bulundu. Seçmelerde Ethan rolünü Austin Abrams almayı başardı. Fakat Algee Smith burada Chris McKay rolünü kapmayı başardı. Üstelik Ethan karakteri 7 bölümde yer alırken Chris McKay karakteri 9 bölüm oynadı.

9- Her Şeyi Planlayarak Yapar

Algee Smith hayatında her şeyi bir plana sokarak yapmayı sever. O yüzden ona planlı bir insan diyebiliriz. Hatta çoğu zaman notlar tutar, bu notlara bakarak hareket eder ve sürekli kendini kontrol etme eğilimde olur.


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Algee Smith Kimdir?, Algee Smith Boy Kilo, Algee Smith Kaç Yaşında, Algee Smith Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon