2022/01/11

Azul Guaita Kimdir? Boy Kilo Nerelidir

Azul Guaita boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Azul Guaita ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.


Azul Guaita Kimdir?

Azul Guaita ya da tam ismiyle Azul Guaita Bracamontes, 21 Temmuz 2001 Mexico City doğumlu Meksika'lı oyuncudur. 5 yaşına kadar ailesiyle birlikte Dominik Cumhuriyeti'nde yer alan Santo Domingo'da yaşamını sürdürdü. Henüz 1 yaşındayken Clase 406'da Juanita Chavez rolüyle yer aldı. Annesinin ismi Zayra Bracamontes'dir.

Daha sonra ise ilk kez 2018 - 2019 yılları arasında devam eden Mi marido tiene familia dizisinde Yolotl Rey rolünü üstlendi. 2 sezon süren pembe dizi tam tamına 269 bölüm yayında kaldı. Başarılı oyuncu Zuria Vega'da bu dizide Azul Guaita ile birlikte yer aldı.

2019 yılında başlayan Soltero con hijas adlı televizyon dizisinde Camila Paz rolüyle tekrardan kendini göstermeyi başardı. Bu dizide de yine ünlü aktörler Gabriel Soto, Vanessa Guzman ile birlikte oynadı. 2020 yılında La Negociadora'da oynadı. Barbara Mori, Aldo Gallardo ve Mariana Gaja gibi isimlerin yer aldığı dizide Azul, Susana Vega rolünü üstlendi. Ardından Súbete a mi Moto dizisinde yer aldı.

2022 Netflix yapımı Asi Yıllar dizisinde Jena Cohen rolüyle yer alarak dünya çapında bir üne sahip. Aynı zamanda ilk kez başrol olarak bir dizide yer almayı başardı. İlk sezonu 12 bölüm olan komedi, drama ve aile temalı dizinin orjinal ismi ise Rebelde'dir. Aynı zamanda dizide Giovanna GrigioFranco Masini gibi isimlerde yer almaktadır.

  • Azul Guaita Kimdir
  • Azul Guaita Yaşı, Kaç Yaşında
  • Azul Guaita Sevgilisi, Eşi
  • Azul Guaita Boy Kilo

Asi Yıllar Jana Cohen

Başarılı ve güzel Meksikalı oyuncu Azul Guaita Bracamontes, 2022'nin Ocak ayında dikkat çeken Netflix dizisi Asi Yıllar'da Jana Cohen rolüyle yer almaktadır. Orjinal ismi Rebelde olan dizi komedi, drama ve müzik türlerindedir. İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizinin bölümleri yaklaşık 48 dakikadan oluşmaktadır.

Azul Guaita Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

21 Temmuz 2001 doğumludur.


Burcu Nedir?

Azul Guaita, 21 Temmuz tarihinde doğduğu için Yengeç burcudur.Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? Hangi Ülkede Doğmuştur?

Mexico City, Meksika


Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Azul Guaita'nın aldığı eğitim hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?Azul Guaita, Sepastian Poza ile sevgili midir?

Sebastian Poza ile ilişkisi olduğu söylentiler arasındadır.


Saç ve Göz Rengi Nedir?

Azul'un saçları kahverengi, gözleri ise eladır.Azul Guaita Boy Kilo

Başarılı ve güzel oyuncu Azul Guaita, 167 cm boyunda ve 49 kilodur. 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Azul Guaita Kimdir?, Azul Guaita Boy Kilo, Azul Guaita Kaç Yaşında, Azul Guaita Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon