2022/01/10

Cush Jumbo Kimdir? Boy Kilo Nereli Kaç Yaşında ve Sevgilisi

Cush Jumbo boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Cush Jumbo ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.1- Cush Jumbo Kimdir?

Cush Jumbo, 23 Eylül 1985 Denmark Hill, Londra doğumlu İngiliz oyuncudur. Aynı zamanda yazarlıkta yapmaktadır. The Good Wife dizisinde canlandırdığı Lucca Quinn karakteriyle ün kazanmıştır. Suç, drama ve gizem türlerinde ki dizi toplamda 156 bölüm sürmüştür. Cush Jumbo toplamda 22 bölümünde oynamıştır. İngiliz ve Nijerya'lı kökenleri vardır.

2017 yılında başlayan The Good Fight dizisinde ise yine Lucca Quinn karakteriyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. 8.3 Imdb puanı alan bu dizide Christine Baranski ve Sarah Steele başrol olarak oynamıştır. 2021 Netflix yapımı ve 31 Aralık'ta yayınlanan Geçmişle Dans adlı mini seride başrol olarak yer almıştır. Megan Pierce rolüyle yer aldığı bu mini seride dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

  • Cush Jumbo Kimdir
  • Cush Jumbo Yaşı, Kaç Yaşında
  • Cush Jumbo Sevgilisi, Eşi
  • Cush Jumbo Boy Kilo

2- Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

23 Eylül 1985 tarihinde doğmuştur.

3- Cush Jumbo'nun Ailesi ve Kardeşleri

Cush Jumbo'nun annesinin ismi Angela Jumbo ve babası ise Marx Jumbo'dur. Kardeşlerinden birinin ismi Sarah Jumbo olduğu bilinmektedir. Toplamda altı kardeşlerdir.

4- Cush Jumbo'nun Kişisel Bilgileri

Burcu Nedir?

23 Eylül doğumlu olduğu için Terazi burcudur.Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? Hangi Ülkede Doğmuştur?

Denmark Hill, Londra, İngiltere doğumludur. (Londra, İngiltere'nin ve Birleşik Krallık'ın başkentidir. Aynı zamanda en kalabalık şehridir.)


Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Cush Jumbo'nun aldığı eğitim hakkında bir bilgi yoktur. Fakat Francis Cooper Dans Okulu'nda eğitim aldığı bilinmektedir.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

Oyuncu (Oyunculuğuyla tanınan Cush Jumbo aynı zamanda yazarlıkta yapmıştır.)


Cush Jumbo'nun Eşi Kimdir?

Sean Griffin'dir. İkili 2014 yılında evlenmişlerdir. Ayrıca Maximilian Griffin adında kardeşi bulunmaktadır.


Saç ve Göz Rengi Nedir?

Cush Jumbo'nun saçları ve gözleri kahverengi rengindedir.


Cush Jumbo'nun Vücut Ölçüleri Nedir?

76, 61, 84 cm vücut ölçülerine sahiptir. Göğüs boyutu 76 cm, bel boyutu 61 cm ve kalça boyutu 84 cm'dir.5- Cush Jumbo Boy Kilo

Başarılı ve güzel oyuncu Cush Jumbo, 170 cm boyunda ve 55 kilodur. 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Cush Jumbo Kimdir?, Cush Jumbo Boy Kilo, Cush Jumbo Kaç Yaşında, Cush Jumbo Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon