2022/01/30

Mamoudou Athie Kimdir? Boy Kilo Nereli Kaç Yaşında ve Sevgilisi

Mamoudou Athie boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Mamoudou Athie ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.Mamoudou Athie Kimdir?

Mamoudou Athie, 25 Temmuz 1988 Moritanya doğumlu Moritanya-Amerikalı aktör ve yapımcıdır. Kariyerine 2015 yılında Experimenter filminde Crying Man karakterini canlandırarak başlamıştır. Yine aynı yıl Madam Secretary dizisinde Staffer rolüyle yer almıştır.

2016 yılında iki filmde yer almıştır. Bunlardan ilki Jean of the Joneses'tir. Bu filmde Ray Malcolm rolünü üstlenmiştir. Me & Mean Margaret filminde ise Charles rolünü üstlenmiştir. Patti Cake$ filminde Basterd rolüyle yer almıştır.

2016'da The Get Down, 2017'de Yüzde Bir Daha Nemli, The Detour, The Circle ve Unicorn Store gibi yapımlarda yer almıştır. 2019'da Cake, Sorry for Your Loss, Oh Jerome No gibi yapımlarda da kendini göstermiştir.

Derin Sular (2020) Filmi

Kristen Stewart ve Vincent Cassel ile birlikte yer aldığı Derin Sular filmiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. 2020 yapımı macera, korku ve bilim kurgu türlerindeki, 1 saat 35 dakika süren bu filmde Rodrigo Nagenda rolüyle yer almıştır. 

2020 yılının ilk yarısında Babamdan Öğrendiğim Her Şey filminde Elijah rolüyle yer almıştır. 2020'nin ikinci yarısında ise Black Box filminde Nolan rolünü üstlenmiştir.

Archive 81 Dizisi ve Mamoudou Athie

2022 Netflix yapımı dram, korku ve gizem türlerindeki Archive 81 dizisinde yer alarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Dan Turner rolüyle yer aldığı dizi yayınlandığı ilk günden beri oldukça ilgi görmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncunun bu diziden sonra Jurassic World: Hâkimiyet filminde yer alacaktır.

  • Mamoudou Athie Kimdir
  • Mamoudou Athie Yaşı, Kaç Yaşında
  • Mamoudou Athie Sevgilisi, Eşi
  • Mamoudou Athie Boy Kilo

Mamoudou Athie Kaç Yaşındadır?

25 Temmuz 1988 doğumludur.


Burcu Nedir?

25 Temmuz doğumlu olduğu için Aslan burcudur.Mamoudou Athie Nerelidir?

Moritanya doğumludur. Amerikan asıllıdır.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

Oyuncu, Yapımcı


Sevgilisi / Eşi Kimdir?

Özel hayatına dair çok fazla bilgi yer almamaktadır. Evli olmadığı bilinmektedir.


Saç ve Göz Rengi Nedir?

Mamoudou Athie'nin saçları ve gözleri siyahtır.
Mamoudou Athie Boy Kilo

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Mamoudou Athie 190 cm boyunda ve 62 kilodur. 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Mamoudou Athie Kimdir?, Mamoudou Athie Boy Kilo, Mamoudou Athie Kaç Yaşında, Mamoudou Athie Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon