2022/01/14

Mia Goth Kimdir? Boy Kilo Nereli Kaç Yaşında ve Sevgilisi

Mia Goth boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Mia Goth ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.Mia Goth Kimdir?

Mia Goth ya da tam ismiyle Mia Gypsy Mello da Silva Goth, 30 Kasım 1993 Londra doğumlu İngiliz oyuncu ve mankendir. Vogue ile birlikte ismi sıkça Amerika, İtalya ve ülkesi İngiltere'de duyulmuştur. Ayrıca Nymphomaniac: Vol. II'de yer alarak dikkat çekmiştir.

Öncelerde mankenlik kariyerine önem verse de oyunculuk yeteneği de gözden kaçmamıştır ve oyunculuğa da başarılı bir şekilde adım atmıştır. 2013'te Future Unlimited - Haunted Love müzik videosunda oynamıştır.

Oyunculuk adına ilk büyük deneyimi The Tunnel dizisinde Sophie Campbell rolüdür. Bu dizide 3 bölüm yer almıştır. Daha sonra 2013'de Nymphomaniac: Vol. II'de yer almıştır. Bir yıl sonra 2014'te Magpie kısa filminde The Girl rolüyle yer almıştır.

2015 yılında The Survivalist filminde Milja ve Everest filminde Meg Weathers rolleriyle yer almıştır. Aksiyon ve macera filmi olan Everest'te Jason Clarke ile birlikte oynamıştır. Yine aynı yıl Wallander dizisinde Hannah rolünü oynamıştır.

Daha sonra sırasıyla Yaşam Kürü, Karanlık Sır, Suspiria, High Life, Emma ve Mayday filmlerinde yer almıştır. Bu filmlerden en çok Emma. ve Mayday'de dikkat çekmeyi başarmıştır. Komedi, drama türlerinde olan Emma. filminde Anya Taylor-Joy ve Johnny Flynn ile birlikte yer almıştır.

Mia Goth 2022 Yılı Film ve Dizileri

2022 yılında The House dizisinde Mabel rolüyle yer almıştır. Yapımı planlanan Infinity Pool filminde Gabi rolüyle yer alacaktır. X filminde ise Maxine rolünü üstlenecektir.

Mia Goth Nymphomaniac: Vol. II

Başarılı ve güzel manken Mia Goth'ın oyunculuk yönünden en çok göze battığı yapımlardan ilki olan Nymphomaniac: Vol. II'dir. Mia bu filmde "P" rolüyle yer almıştır. Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård ve Willem Dafoe'nun başrollerinde yer aldığı bu çarpıcı yapım çok dikkat çekmiştir.
  • Mia Goth Kimdir
  • Mia Goth Yaşı, Kaç Yaşında
  • Mia Goth Sevgilisi, Eşi
  • Mia Goth Boy Kilo

Mia Goth Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

30 Kasım 1993 tarihinde doğmuştur.

Burcu Nedir?

30 Kasım tarihinde doğduğu için Yay burcudur.


Mia Goth Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur?

Southwark, Londra, İngiltere, Birleşik Krallık (William Shakespeare'in kurmuş olduğu Globe Theatre Southwark kentindedir.)

Eğitimi Nedir? 

Eğitimi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

Oyuncu, Manken (Önce mankenlik yaparak kariyerine başlamıştır, daha sonradan oyunculuğa da göze çarpmıştır.)Sevgilisi / Eşi Kimdir?

Shia LaBeouf (2012-2018) (The Ellen DeGeneres Show'un bir bölümünde evlendiklerini açıklamışlardır. Fakat 2018 yılında boşanmışlardır.)

Saç ve Göz Rengi Nedir?

Güzel model Mia Goth'ın saçları ve gözleri açık kahverengidir.Mia Goth Boy Kilo

Başarılı ve yakışıklı/güzel oyuncu 171.5 cm boyunda ve 55 kilodur. 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Mia Goth Kimdir?, Mia Goth Boy Kilo, Mia Goth Kaç Yaşında, Mia Goth Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap (Patnoslu Sen Hariç)
EmoticonEmoticon