2022/01/10

Raul Castillo Kimdir? Boy Kilo Nereli

Raul Castillo boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Raul Castillo ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.Raul Castillo Kimdir?

Raul Castillo, 30 Ağustos 1977 McAllen, Teksas doğumlu Amerikalı oyuıncu ve yazardır. Kariyerine oynadığı kısa filmler ile başlamıştır. 2005 yılında Immaculate Perception adlı kısa filmde Jose, Tadpoles adlı kısa filmde The Man karakterini canlandırmıştır. 

İlk uzun metraj filmi ise Paraiso Travel olmuştur. Raul, 2008 yılında bu filmde Carlos rolüyle yer almıştır. 2009 yılında Don't Let Me Drown filminde ise Alex rolünü üstlenmiştir. İlk kez 2009 yılında bir televizyon dizisinde rol almıştır. Nurse Jackie adlı dizide Joseph rolünü oynamıştır. Yine aynı yıl Law & Order'de yer almıştır.

2009 yılı onun için dolu dolu geçmiştir. Nurse Jackie ve Law & Order dizilerinin yanında bir de All My Children dizisinde Carlos rolünü oynamıştır. 2010 yılına geldiğimizde ise Cold Weather filminde Carlos, Damages dizisinde Cop rolleriyle yer almıştır. Red Dead Redemption adlı video oyununda seslendirme yapmıştır.

 • Raul Castillo Kimdir
 • Raul Castillo Atypical Dizisi
 • Raul Castillo Mother/Android Filmi
 • Raul Castillo Yaşı, Kaç Yaşında
 • Raul Castillo Sevgilisi, Eşi
 • Raul Castillo Boy Kilo

 • Raul Castillo ve Kısa Filmleri

Kariyerinin başlangıcından itibaren kısa filmlerde oynamayı seven oyuncu az öncede bahsettiğimiz gibi ilk olarak Immaculate Perception adlı kısa filmde oynamıştır. Daha sonra kariyeri yükselişe geçtiğinde bile kısa filmlerde oynamaya devam etmiştir. 2010 yılında Lorimer ve Gareeb Nawaz's Taksi, 2012'de Local Tourists, Kiss Me, #ImHere - THE CALL adlı kısa filmlerde yer almıştır. 2016'da Limbo ve 2017'de The Four Walls of Olivia Pell kısa dizilerinde oynamıştır. 2020'de ise Sloan Hearts Neckface'de yer almıştır.

 • Raul Castillo Atypical Dizisi

2017 yılında Netflix platformunda yayın hayatına başlayan ve otistik bir gencin hikayesini anlatan Atypical dizisinde Nick karakterini canlandırmıştır. Çok fazla ön planda olmasa da izlerken diziyi izlerken benim dikkatimi çeken oyuncular arasında yer aldığını söylebilirim. Kariyeri bence bu diziden sonra daha da tırmanışa geçmiştir.

 • Raul Castillo Mother/Android Filmi

Chloe Grace Moretz ve Algee Smith ile başrollerini paylaştıkları Mother/Android filminde dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Imdb puanı görece biraz düşük olan film yine de çoğu kişi tarafından oldukça sevilmiştir. Özellikle Algee Smith'in dikkat çektiği bu drama, bilim kurgu ve gerilim filminde Raul Castillo'da kendini göstermeyi başarmıştır.

 • Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

30 Ağustos 1977 tarihinde doğmuştur.

 • Kişisel Bilgileri ve Diğerleri

Burcu Nedir?

30 Ağustos tarihinde doğduğu için başak burcudur.Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? Hangi Ülkede Doğmuştur?

McAllen, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri doğumludur. Manhattan, New York'ta yaşantısını sürdürmektedir. İspanyol ve Meksika asıllıdır.


Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Liseyi doğup büyüdüğü McAllen'da yer alan McAllen Lisesi'nde tamamlamıştır. Daha sonra ise Boston Üniversitesi Güzel Sanatlar Koleji'nde okumaya hak kazanmıştır.


Ailesi Hakkında Bilgi

Babasının ismi Raúl H. Castillo, Sr. ve annesinin ismi ise Adela “Adelita” Rodríguez de Castillo'dur. Abisi Toni gitaristlik yapmaktadır. Bir de muhasebeci olarak çalışan kendinden küçük bir kız kardeşi vardır.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

Oyuncu, Yazar


Sevgilisi / Eşi Kimdir?

Özel hayatı hakkında çok fazla bilgi yer almamaktadır. Evli olmadığı bilinmektedir.


Saç ve Göz Rengi Nedir?

Raul Castillo'nun saçları ve gözlerinin rengi siyahtır.


 • Raul Castillo Boy Kilo

Başarılı ve yakışıklı/güzel oyuncu 175 cm boyunda ve 70 kilodur. 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Raul Castillo Kimdir?, Raul Castillo Boy Kilo, Raul Castillo Kaç Yaşında, Raul Castillo Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon