2022/01/06

Sofie Eifertinger Kimdir? Boy Kilo Nerelidir

Sofie Eifertinger kimdir, boy kilo ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Sofie Eifertinger ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.


Sofie Eifertinger Kimdir?

Sofie Eifertinger, 1996 Münih doğumlu Alman oyuncudur. Doğum tarihinin gün ve ayı bilinmemektedir. 2018 yılında oynadığı MIA adlı kısa filmle 3 ödüle aday gösterilmiştir. Bunlar Kuzey Minnesota'da düzenlenen Headwaters Film Festivali, Landshut film festivali ve Camgaroo Ödülü'dür.

2012 yılında Schafkopf adlı televizyon dizisinde canlandırdığı Merle karakteriyle oyunculuk hayatına adım atmıştır. Merlene Morreis ve Gunther Gillian gibi isimlerin yer aldığı aile dizisi sadece 6 bölüm devam etmiştir.

2013 yılında Der Kaktus adlı drama filminde Janina Cronpichel rolünü üstlenmiştir. Peter Simonischek, Nadja Uhl ve Heio von Stetten gibi isimler bu filmde onunla birlikte oynamıştır. 2017'de Der Lehrer dizisinde Klara rolünü üstlenmiştir.

2013 - 2018 yılları arasında oynayan Polizeiruf 110 dizisinde Ulrike Kohlmorgen ve Lennys Tochter rollerini üstlenmiştir. WaPo Bodensee dizisinde ise Johanna Fehrenbach rolüyle yer almıştır. Yine aynı yıllarda Tatort dizisinde Therese rolüyle yer almıştır. Daha sonra sırasıyla Kommissarin Heller dizisi, Tödliche Gier filmi, Katakomben ve SOKO Potsdam dizilerinde yer almıştır. 2021 yılındaki yer aldığı beşinci yapım ise Sechs auf einen Streich - Der Geist im Glas adlı filmdir. 

Yine 2021 yapımı Netflix dizisi olan Kitz'de başrol olarak almıştır. Lisi Madlmeyer rolünü oynadığı bu diziyle dünya çapında tanınırlık kazanmıştır. Çekim aşaması tamamlanmış olan Der Feind meines Feindes adlı filmde Alina rolüyle yer alacaktır. Filmin yayın tarihi henüz belli değildir.

Kitz filmiyle şöhret dalgasını sürdüren Sofie'nin bu ünü, yakında çıkacak olan “Der Feind meines Feindes” filmindeki Alina rolüyle daha da artacağa benziyor.

  • Sofie Eifertinger Kimdir
  • Sofie Eifertinger Yaşı, Kaç Yaşında
  • Sofie Eifertinger Sevgilisi, Eşi
  • Sofie Eifertinger Boy Kilo

Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

1996 doğumludur. Sofie Eifertinger'in doğduğu gün ve ay bilinmemektedir.


Burcu Nedir?

Sofie Eifertinger'in doğum tarihi tam olarak bilinmediği için burcu hakkında bir bilgi yoktur. Doğum tarihini öğrendiğimizde burcunu güncelleyeceğiz. Eğer bu konu hakkında bir bilginiz varsa görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından veya mail yoluyla paylaşabilirsiniz.


Nerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? Hangi Ülkede Doğmuştur?

Sofie Eifertinger hangi şehirde doğmuştur sorusunun cevabı Münih'tir. Münih, Berlin ve Hamburg'tan sonra Almanya'nın üçüncü büyük kenti olmasıyla ünlüdür. 2019 yılı sayımlarına göre nüfusu 1.5 milyondur.


Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Özel hayatına dair çok fazla bilgi yer almadığı için eğitim aldığı, okuduğu okulları bilmiyoruz. Eğer bu konu hakkında bir bilgi sahibi olursak güncelleyeceğiz. Teresa Harder Camera merkezinden eğitim aldığı bilgisi yer almaktadır.


Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?

Oyuncu (Ülke çapında tanınan oyuncu Kitz filmiyle dünyada da merak konusu olmaya başlamıştır. Özellikle ülkemizdeki Netflix merakıyla birlikte son dönemlerde arama motorlarının bakılan ismidir. Aynı zamanda dans eder ve şarkı söylemeyi sevmektedir.)


Sevgilisi / Eşi Kimdir?

Sofie Eifertinger'in sevgilisi olup olmadığı hakkında bir bilgimiz yok fakat evli olmadığını biliyoruz.


Saç Rengi Nedir?

Sarışın


Göz Rengi Nedir?

Mavi (Gözleriyle dikkat çekmektedir. Adeta çevresine ışık saçar.)


Sofie Eifertinger Boy Kilo

Başarılı ve güzel oyuncu Sofie Eifertinger, 165 cm boyunda ve 50 kilodur. 

Yer Aldığı Film, Dizi ve Diğer Yapımlar

2012: Schafkopf - A bisserl was geht immer
2012: Der Kaktus 
2013: Polizeiruf 110: Der Tod macht Engel aus uns allen
2014: Carl & Bado
2014: Zweimal Zweites Leben
2015: Als die Königin lachte
2016–2019: WaPo Bodensee 
2016: Der Lehrer - Is doch kein Einbruch, wenn man 'nen Schlüssel hat! 
2017: MIA 
2017: Polizeiruf 110: Demokratie stirbt in Finsternis 
2017: Tatort: Dein Name sei Harbinger 
2018: Herz über Kopf? 
2018: Drei Stationen
2019: Tatort: Das Monster von Kassel 
2021: Kommissarin Heller: Panik
2021: Tödliche Gier 
2021: Katakomben
2021: SOKO Potsdam: Hass ist mein Hobby
2021: Der Geist im Glas 
2021: Kitz 


Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Vikipedi, Imdb 

Bu yazımızda sizlere Sofie Eifertinger Kimdir?, Sofie Eifertinger Boy Kilo, Sofie Eifertinger Kaç Yaşında, Sofie Eifertinger Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon