2022/01/11

Uzi (Rapçi) Kimdir? Boy Kilo, Nereli Yaşı, Kaç Yaşında, Sevgilisi

Uzi boy kilo, kimdir ve hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle birlikte. Magazin Tur'un bu yazısında sizlere Uzi ile ilgili web sitelerinde yazılan, röportajlarda söylenen ve merak edilen her şeyi derlemeye çalıştık.Uzi Kimdir?

Utku Cihan Yalçınkaya, 30 Ağustos 1998 doğumlu Güngören, İstanbul'lu rapçidir. Aynı zamanda Çavo olarak bilinmektedir. Bir röportajında yakın arkadaşlarının kendisine Çavo diye seslendiğini belirtmiştir. 

Uzi küçüklüğünde arabesk müziğe de ilgi duymaktaydı. Azer Bülbül hayranıydı. 2022 Ocak ayı itibariyle Spotify aylık dinlenme oranı 3 milyondan fazladır. Son dönemde tüm çıkarttığı şarkılar hit olmaktadır.

Murda ile birlikte GnG adı altında çıkarttıkları Hızlı Sokaklar şarkısıyla ünlenmiştir diyebiliriz. Yine MOB Entertainment'in yayınladığı Semt Çocukları şarkısından sonra Uzi genelde kendisi şarkı çıkartmaya başlamıştır.

2021 yılına Kan albümü damga vurmuştur. Spotify üzerinde Makine parçası 58 milyon, Umrumda Değil 61 milyon ve Krvn 75 milyon dinlenmiştir. Krvn şarkısında arkadaşlarıyla yaptıkları bir etkinliği anlattığını bir röportajında söylemiştir. Şarkının bu kadar tutması onu da şaşırtmıştır. Bunu al yeni gönder, kardeşim helikopter sözleri neredeyse herkesin diline pelesenk olmuştur.

Kan albümüyle birlikte Spotify Haftalık Top Şarkılar 100 listesinde 3 şarkıyla birlikte yer almıştır. Krvn 1. sırada, Umrumda Değil 3. sırada ve Makina 4. sırada yer almıştır. Ayrıca Güneş ile birlikte çıkarttığı Dua şarkısı bu listede 5. sıradadır.

Yine 2021 yılında çıkarttığı Paparazzi ve Cindy şarkıları da hit olmayı başarmıştır. Spotify üzerinde Paparazzi 24 milyon ve Cindy ise 33 milyon dinlenmiştir. Dikkat çeken şarkılarından biri olan Favela'nın klibi Cuba'nın Havanna şehrinde çekilmiştir.

  • Uzi Kimdir
  • Uzi Yaşı, Kaç Yaşında
  • Uzi Sevgilisi, Eşi
  • Uzi Boy Kilo

Uzi Kaç Yaşındadır? Doğum Tarihi Nedir?

30 Ağustos 1998 tarihinde doğmuştur.

Uzi'nin gerçek ismi nedir?

Uzi'nin gerçek ismi Utku Cihan Yalçınkaya'dır.

Burcu Nedir?

BaşakNerelidir? Hangi Şehirde Doğmuştur? 

Güngören doğumludur. Zaten şarkılarını biraz dinleyen birisi anlayacaktır yazmamıza bile gerek yok.

Eğitimi Nedir? Hangi Okullarda Okumuştur?

Uzi'nin eğitimi hakkında bir bilgi yoktur. Röportajlarda da bu konuya hiç denk gelmedim. Kaçırmışsam yorumlarda belirtin lütfen.

Mesleği Nedir? Ne İşle Uğraşmaktadır?Uzi Aleyna Tilki Sevgili Midir?

Birçok haber sitesinde Uzi ile Aleyna Tilki'nin sevgili olduğuna dair yazılar paylaşılsa da ikilinin sevgili olmadığını tahmin ediyorum. Çoğu site sadece tıklama almak için yalan yanlış haber giriyor. Herhangi birinden sevgiliyiz diye bir açıklama gelmedikçe kesinlikle inanmam.

Saç ve Göz Rengi Nedir?

Uzi'nin saçları ve gözleri siyah rengindedir.

Uzi Boy Kilo

Başarılı ve yakışıklı rapçi Uzi 170 cm boyunda ve 60 kilodur. (Tahmini)Bu Yazıda Yararlandığımız Kaynak Web Siteleri: Magazintur

Bu yazımızda sizlere UZI Kimdir?, UZI Boy Kilo, UZI Kaç Yaşında, UZI Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Comments

Yorum Yap
EmoticonEmoticon