2020/04/08

Mert Yazıcıoğlu Kimdir? Nereli, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Göz ile Saç Rengi

Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Bir abisi vardır. Düz bir liseden mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. 2. sınıfta okulu dondurmak zorunda kaldı.

Bir arkadaşının oynadığı dizi setine gittiğinde içine sahne ateşi düştü ve önce Sumru Onat'ın sahibi olduğu Cast 33'le ve sonra da Ümit Çırak'la tanıştı, ondan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Birkaç deneme çekimlerinden sonra "Dedemin İnsanları" sinema filminde ve "Kayıp Şehir" dizisinde konuk olarak gözüktü.

2013 yılında Fox TV'de yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Hilal Altınbilek ve Şerif Sezer'in olduğu"Karagül" adlı dizide oynadı.

24 Nisan 2020'de Netflix üzerinden yayınlanacak olan Aşk101/Love101 dizisinde yer alacaktır. Ayrıca dizide Kubilay AkaAlina BozSelahattin Paşalıİpek Filiz YazıcıPınar DenizKaan UrgancıoğluRae Varela ve Müfit Kayacan gibi isimler yer almaktadır.

Güncellendi: 08.04.2020

İçindekiler:
Mert Yazıcıoğlu Kimdir
Mert Yazıcıoğlu Boy Kilo
Mert Yazıcıoğlu Kaç Yaşında
Mert Yazıcıoğlu Boyu
Mert Yazıcıoğlu Kilosu
Mert Yazıcıoğlu Sevgilisi


Mert Yazıcıoğlu Kaç Yaşında

10 Mayıs 1993 doğumludur.


Burcu

Boğa


Doğum Yeri

İstanbul


Mert Yazıcıoğlu Boy

177 cm


Mert Yazıcıoğlu Kilo

Saç Rengi

Kahverengi


Göz Rengi

Kahverengi


Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor


Eğitim

İstanbul Aydın Üniversitesi


Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın
  • Ebeveynler: Ayhan Yazıcıoğlu
Yorum Yap