2020/04/08

Bade İşçil Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Ailesi zamanında Bulgaristan ve Romanya taraflarından göç edip İstanbul’a gelmiş. 1999 da anne babası boşanmış. Annesi Kadriye Hanım’la abisi Nişantaşı’nda oturuyorlar. Cenevre Maratonu’nda 1600 kişi içinden 146’ncı oldu.

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Barış Manço‘nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül‘ün onu fark etmesiyle neredeyse beş yıllık bir ilişki de başlamış oldu.

Ekrana profesyonel olarak çıkışı Star’da yayınlanan Evlere Şenlik isimli programı sunarak oldu. Oyunculuğa geçişi ise yönetmen Andaç Haznedaroğlu sayesinde oldu, İlk dizisi “Gülpare” dizisidir. İpek Bilgin ve Ümit Çırak’dan oyunculuk dersleri aldı.

2007 yılında Cine5 kanalında yayınlanan “Metropol Cafe” isimli komedi dizisinde rol aldı.2009-2011 yılları arasında Ay Yapım’ın “Ezel” dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra “Kuzey Güney” dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Moda ve Tasarım eğitimi alan Bade İşçil, ilerde tek amacının kendi adını taşıyan bir modaevi açıp, haute-couture elbiseler tasarlamak olduğunu söylüyor.Uzun ve hızlı yürüyüşler yapan Bade İşçil, 2010 yılında “Becel” yağlarının marka yüzü oldu, reklamlarında oynadı. Bade İşçil, 31 Mayıs 2013 tarihinde işadamı Malkoç Sualp ile evlendi. 2016'da boşanmışlardır.

Netflix yapımı 2020 dizisi Aşk101 dizisinde oynamıştır. Ayrıca dizide Kubilay AkaMert YazıcıoğluAlina BozSelahattin Paşalıİpek Filiz YazıcıPınar DenizKaan Urgancıoğlu, Rae Varela ve Müfit Kayacan gibi isimler yer almaktadır.
İçindekiler:
Bade İşçil Kimdir
Bade İşçil Boy Kilo
Bade İşçil Kaç Yaşında
Bade İşçil Boyu
Bade İşçil Kilosu
Bade İşçil Sevgilisi


Bade İşçil Kaç Yaşında

 8 Ağustos 1983 doğumludur.


Burcu

Aslan


Doğum Yeri

İstanbul


Bade İşçil Boy

175 cm


Bade İşçil Kilo

Saç Rengi

Sarı


Göz Rengi

Yeşil


Sevgilisi / Eşi

Eş: Malkoç Sualp (e. 2013–2016)


Eğitim

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü


Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın

Bu yazımızda sizlere Bade İşçil Kimdir?, Bade İşçil Boyu Kaç, Bade İşçil Kilosu Nedir, Bade İşçil Boy Kilo, Bade İşçil Kaç Yaşında ve Bade İşçil Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur'un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.
Yorum Yap